zavřít

Nové obrázky ze Story of Forestia

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Story of Forestia je korejská online RPG hra s roztomilými 3D kreslenými postavičkami.

zdroj: Archiv

Vše se odehrává na skrytém kontinentě zvaném Forestia, kde žijí v harmonii jak maličcí človíčci, tak obří (alespoň z pohledu mrňavých obyvatel) hmyz. Narozdíl od jiných korejských her se v této hře nevyskytuje tolik násilí, i když sem tam nějaký ten boj přeci jen proběhne. Vybrat si budete moci z jednu z 12 postaviček oplývajících nejrůznějšími schopnostmi, se kterou pak budete řešit úkoly, jejichž zvládnutí Vás posune ve hře dál.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Story of Forestia je zatím k dostání pouze v Korei, ale v létě 2002 by se konečně měla dostat až do Evropy. Jistě je na co se tešit.
zdroj: RPGdot zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.