zavřít

Nové obrázky ze Spells of Gold

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruská firma Jonquin vyvíjí pro taktéž ruského vydavatele Buka Entertainment zajímavé RPG Spells of Gold.

zdroj: Archiv

O ruských vývojářích svědčí ostatně i použitá azbuka v dolním menu (viz obrázky), ale nemusíte se obávat, protože se dočkáme i anglické verze (české asi ne).

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Spells of Gold vás zavede do rozsáhlého fantasy světa obývaného lidmi, elfy, trpaslíky, nemrtvými a mnoha dalšími rasami. Na rozdíl od klasických RPG bude Spells of Gold spíše zaměřeno na obchod a problémy s ním spojené; budete tedy nakupovat, prodávat, směňovat a samozřejmě cestovat za dalšími obchody. A právě při ochraně svého těžce nabitého obchodního majetku dostanete příležitost ukázat své rozsáhlé válečnické a kouzelnické schopnosti. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.