zavřít

Nové obrázky z Paradise Cracked

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čtveřice nových screenshotů z připravované a už několikrát odložené cyberpunkové kombinace RPG a tahové strategie s názvem Paradise Cracked dnes přibyla do naší galerie.

Na hře jak už jistě víte pracuje ruská společnost MiST Land a vydáním je pověřena taktéž ruská společnost Buka Entertainment.


další nové obrázky

Podle posledních informací bychom se Paradise Cracked mohli dočkat v druhém čtvrtletí 2002, ale kdo ví, jak to všechno dopadne. Jenom doufejme, že tato hra nakonec po všem tom úsilí nezanikne a nezůstane tak pouze u galerie obrázků.
zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.