zavřít

Nové obrázky z MMORPG Atriarch

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S Novým rokem se na oficiálních stránkách připravovaného masivně multiplayerového 3D titulu Atriarch objevilo devět nových screenshotů, které si nyní můžete prohlédnout také v naší galerii.

Tento titul vás zavede do virtuálního světa jemuž dali tvůrci, společnost World Fusion, název Atriana. Datum vydání této hry zatím není známo ani v hrubém odhadu, neboť se k této otázce vývojáři ještě nevyjádřili. Nicméně v současné době již probíhá zápis do betatestování Atriarch.


nové obrázkykompletní galerie

Veškeré dění na planetě Atriana můžete ovlivňovat jen tím, že se stanete jejím obyvatelem. Jakým způsobem se do života v tomto prazvláštním, měnícím se světě začleníte, záleží jen na vás samotných. Můžete být badatelem, obchodníkem, stavitelem, válečníkem, anebo i vůdcem říše. Na výběr budete mít z pěti domorodých ras - Cavalon, Eshlar, Lokai, Tyrusin a Unarra, které se od sebe v mnoha ohledech dosti výrazně liší. Prostředí této planety, jejíž oceány nesou šest kontinentů, je velice rozmanité (pouště, bažiny, led). Je to dáno tím, že ji obíhají tři měsíce - Mantar, jehož vlivy s sebou přinášejí kruté vichřice, Gentar, ledový měsíc vyvolávající ledově studené fronty a vulkanický Gentar dýchající na planetu horký žár.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.