zavřít

Nové obrázky z indické Xtreeme Forces

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už je to hezkých pár měsíců, co jsme zde měli naposledy zmínku o hře vznikající v dílnách indické společnosti Raptor Entertainment.

Hra se jmenuje Xtreeme Forces a žánrově se zařadí mezi 3D real-time strategie, i když obsahuje rovněž prvky RPG. V naší galerii na vás dnes čeká po dlouhé odmlce balík dalších screenshotů.


nové obrázkykompletní galerie

Příběh Xtreeme Forces začíná v naší současnosti a táhne se do nedaleké budoucnosti. Půjde o válečný titul, v němž se seznámíte se čtyřmi různými skupinami či organizacemi. První z nich si říká UCF (United Colonies Front) a působí ve hře jako nenáviděná vládnoucí strana. Proti ní se staví skupina rebelů zvaná "The Cause". Stranou všeho dění nezůstanou ani dělnická síla "WarRings" a hnutí organizovaného zločinu známé jako "Drifters".
zdroj: GenreGames

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.