zavřít

Nové obrázky z Hard Truck: Apocalyptic Wars

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářské studio Targem a vydavatelská společnost Buka Entertainment připravují pro příznivce akční her nový titul s názvem Hard Truck: Apocalyptic Wars.

Jak jsme vás informovali dříve, původně byl tento projekt kombinující akční žánr s RPG odhalen jako ExMachina. Nový název je ale pravděpodobně výstižnější, neboť to, oč zde půjde, budou bitky nejrůznějších obrněných a těžce ozbrojených jezdítek. To navíc v apokalyptickém prostředí, konkrétně 223 let po Velké katastrofě.


Hard Truck: Apocalyptic Wars vám nabídne pět různých modelů vozů, které budete moci zdokonalovat a pozměňovat dle vlastního uvážení. Vyzkoušet si budete smět více než 30 modelů zbraní. Mezi vašimi nepřáteli se vyskytnou opancéřovaná monstra, roboti i pěšáci. Vypořádat se budete muset s 12 malými a 4 velkými bossy. Fyzikální engine prý bude realistický. Nicméně, Hard Truck: AW nebude pouze o soubojích. Její nedílnou součástí bude rovněž obchodování. Vydání hry je naplánováno na letošní rok.
zdroj: WPhomepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.