zavřít

Nové obrázky z F1 2001

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na podzim patrně dojde k již tradiční bitvě na poli formulových simulátorů.

Už na začátku srpna vyjde Grand Prix 3 Season 2000, během října pak F1 Racing Championship 2 a pozadu jistě nezůstanou ani u EA, kde zhruba ve stejném termínu vyjde jejich F1 2001. Z následujících obrázků můžete odhadnou, jak si jejich nový simulátor povede.


Protože EA obvykle nemá problémy se získáváním oficiálních licencí, můžete se těšit na skutečné jezdce, týmy, tratě atd, navíc vše bude připraveno i pro nadcházející sezónu. Zajímavou novinkou také bude možnost zkusit si jízdu ve dvoumístné formuli Arrows. Osobně si netroufám odhadnout, který ze zmíněných simulátorů vyjde ze souboje vítězně, ale F1 2001 má docela slušné šance.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.