zavřít

Nové obrázky z Eurofighter Typhoon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máme tu pro vás několik nových obrázků z leteckého simulátoru Eurofighter Typhoon od Rage.

Do jeho vydání by mělo zbývat maximálně pár dnů a půjde o jeden z mála nově připravovaných leteckých simulátorů. Více informací vám poskytnou naše preview nebo videa ze hry.


Příběh je asi největším lákadlem hry. Většinou jsme byli zvyklí na to, že si na začátku hry vytvoříme svého pilota, s nímž pak po celou dobu létáme. Zde je to úplně jinak - nehrajete totiž za sebe, ale za celou letku. Na začátku hry je 6 elitních pilotů, kteří jsou příslušníci vaší eskadry, a každý z nich je na něco specialista. Vy si na každou misi můžete vybrat, v roli kterého pilota poletíte. Navíc se mezi nimi můžete ve vzduchu i libovolně přepínat, čímž hra získává na přitažlivosti.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.