zavřít

Nové obrázky z akční RTS Arcturus

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná si vzpomenete, že někdy v listopadu jsme Vás informovali o novém přírůstku do rodiny vývojářských společností, o Blueinca Studios, a jeho prvotině, se kterou by rád ohromil hráčské publikum, o hře s názvem Arcturus.

zdroj: Archiv

Obrázky, jimiž jsme Vám tuto nadcházející akční RTS více přiblížili byly už tenkrát dost zajímavé a výjimkou není ani další sada screenů, která naši galerii obohatila právě dnes. Jedinečnost těchto shotů je dána také tím, že si Bluinca Studios pro své dílo naprogramovali vlastní engine.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Děj se bude odehrávat na vzdálené planetě obíhající svou hvězdu s názvem Arcturus. Planetu okupují dvě společenstva, která zde urputně zápolí o nadvládu. Obě rasy přitom mají své specifické vlastnosti i architekturu a oplývají množstvím různých vozidel. Hráč si může vybrat, za kterou rasu bude bojovat a v roli vůdce a obranného letce pak budete čelit hrozbám nepřátel.
zdroj: BlueMonday zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.