zavřít

Nové obrázky z adventury Destinies

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Studio Wild Boar Productions, zahrnující i několik Čechů, o sobě dalo opět vědět.

Respektive nechalo připomenout svůj nový projekt, point & click adventuru s názvem Destinies, a to sadou nových ukázek, které nyní máte možnost shlédnout v naší galerii. Zhruba před třemi týdny jste se s tímto titulem mohli podrobně seznámit v našem rozhovoru.


Destinies je příběhem profesora fyziky Marka, který pátrá po vysvětlení smrti jeho přítele Petra. Celé toto dobrodružství vás spolu s jeho hlavním hrdinou přivede na jakousi cizí planetu. Samozřejmě se můžete těšit na různá zajímavá setkání, stejně jako na záludné překážky, jež potrápí váš mozek. Dokončení hry se předpokládá ve třetím čtvrtletí roku. Termín vydání bude záviset na případných vydavatelích.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.