zavřít

Nové obrázky z 1914: The Great War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové screenshoty z připravované tahové strategie 1914: The Great War od německých TriNoDe Vás opět zavedou do pochmurného válečného období 1.

světové války. Hra by se (prvně samozřejmě v německé verzi) měla objevit už během několika následujících týdnů a to prostřednictvím jejího vydavatele, kterým se stala společnost Fishtank Interactive.


další nové obrázky

Hráč bude mít možnost vyzkoušet si roli důstojníka, který je svými nadřízenými přidělen na nejrůznější posty do popředí válečných front západní části Evropy. K jaké z bojujících stran (Německo/Spojenci) se přidáte, je na Vás. Své strategické a vůdčí schopnosti budete muset projevit i za absence technických vymožeností dob následujících. Tvůrci 1914: The Great War si kromě celkově realistického dojmu ze hry dávají velice záležet na také tom, aby jste se zde setkali pouze s dobovými jednotkami a mapami a dýchla tak na Vás ta pravá atmosféra 1. světové války. Čekají Vás 2 kampaně po 15 misích a více než 60 jednotek čtyř národů (Německo, Francie, Británie a US). Opomenut nebude ani multiplayer až pro čtyři hráče.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.