zavřít

Nová hra s pracovním názvem Aces WW I

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Někdy minulý rok byl z polského vývojářského/vydavatelského studia City Interactive vypuštěn letecký simulátor s názvem Aces WW I.

Právě dnes ale stejní vývojáři oznámili svůj další titul, který se má podle nich objevit na pultech obchodů už někdy na konci léta, ale který také nese název Aces WW I. V tomto případě jde ale pouze o titul pracovní. A skutečně půjde o úplně jinou hru než je ta předchozí. I když úplně jinou zase tak vlastně ne, protože obě mají mimo jména společného mnohem více. Především jsou to letadla. Zatímco však první Aces WW I byl ryzím leteckým simulátorem, nová hra by měla do herního průmyslu přinést jakýsi nový žánr - akční leteckou sim-adventuru.


nové obrázkykompletní galerie

Lidé, kteří na této hře pracují, si dávají velice záležet na velmi detailní rekonstrukci modelů dobových letounů i krajiny pod nimi, aby docílili co největšího možného realismu, tak jako jste tomu zvyklí z těch nejlepších leteckých simulátorů. Přestože je Aces WW I pouze pracovním názvem, je více než jasné, o jakou dobu to v této hře půjde. Vrátíte se sním do dramatické reality 1. světové války, stanete se součástí řady leteckých bitev, bojových šarvátek s až 30 stroji, nějakých těch pumových útoků a také špionážních misí. Hra bude disponovat různými speciálními efekty, jako odlétávající kusy strojů při srážkách a nárazech, velkolepé exploze, ad.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.