zavřít

Nival oznamuje RPG Hammer and Sickle

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Nival Interactive včera oznámila, že spolu se studiem Novik&Co chystá nové taktické RPG s názvem Hammer & Sickle, odehrávající se ve světě Silent Storm.

S dějem této hry se posunete v čase až do jara 1949. Ocitnete se v britsko-americké části okupovaného Německa. Ztvárníte roli sovětského tajného agenta, který se dostal přímo do středu stále se stupňujícího konfliktu mezi zpravodajskými službami světových velmocí. Budete se muset nějak proplést sítí intrik a pokusit se ovlivnit další osud světa.


Příběh hry Hammer & Sickle je nelineární. V jeho rámci se setkáte s řadou historických postav. Herní svět má být celistvý, takže se mezi všemi jeho částmi budete moci pohybovat naprosto volně a události probíhající v jedné, mohou ovlivnit události v jiné. Velmi významnou roli zde sehraje čas a neméně důležité bude i to, jak se oblékáte či co a jak říkáte. Samozřejmě budete mít přístup také ke zbraním (90 typů autentických kousků z 2. světové války a poválečného období), dokonce si budete moci najímat vojáky. Cizí vám nebude ani korupce. Informace nejsou zadarmo.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.