zavřít

Nekonečný vesmír v X2 The Khaak Threat

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud Vám říká něco série her X, což je vlastně řada vesmírných simulátorů obohacená o příběh a obchodování na způsob Elite či Privateera, pak Vás budou asi zajímat do nové obrázky k dalšímu pokračování těchto her, které ponese název X2 The Khaak Threat a vzniká v dílnách německé společnosti Egosoft.
další nové obrázky

X2 The Khaak Threat bude vydán během léta, tedy za krátkou dobu, a to pro nejrůznější platformy, které ovšem tvůrce blíže nespecifikoval. Patříte-li tedy k fanouškům těchto her, můžete se těšit na nová dobrodružství ve stále narůstajícím vesmíru, na staré známé přátele i nové protivníky. Čeká Vás prý také více obchodování, budování a objevování než v prvním dílu, který se jmenoval X Beyond the Frontier a vyšel koncem roku 1999 (recenzi naleznete zde).
zdroj: BluesNews

korg&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.