zavřít

Něco málo ukázek z And Then There Were None

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O nové adventuře And Then There Were None jste se na našich stránkách mohli dočíst už několikrát.

Je to hra na motivy díla slavné spisovatelky Agathy Christie, právem považované za královno detektivek. Konkrétně se při tvorbě And Then There Were None tvůrci z AWE Games inspirovali knihou Deset malých černoušků. Hráč se ocitne v roli převozníka, který spolu s deseti navzájem si cizími lidmi uvízne na ostrově patřící člověku, jenž všechny pozval do své rezidence, ale sám se nedostavil. Navíc zde začíná řádit tajemný vrah a na vás tedy bude odhalit jej dříve, než se mu podaří zabít další oběť.


Příběh hry prý začíná v malé rybářské vesnici Sticklehaven, kde všichni nastoupí na vaši loďku a nechají se převést na inkriminovaný ostrov s velmi zvláštní historií. Nejen o ní vám toho prozradí více nedávné interview na stránkách Adventure Gamers. V jiném rozhovoru, který AWE Games rozeslali v rámci svého "newsletteru", a který pojednává především o zapeklitosti vývoje her jako je tato, se tvůrci svěřují, že nejvíce práce jim dalo vytvořit právě novou postavičku převozníka Patricka Narracotta, jehož hráči ztvární. Těch deset ostatních hrdinů totiž Agatha Christie ve svém díle popsala tak dokonale, že nebylo nad čím přemýšlet. And Then There Were none vyjde začátkem listopadu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.