zavřít

Námořní dobrodružství Tortuga: Two Treasures

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letos v květnu by měla dorazit na pulty obchodů pirátská akční adventura společnosti Ascaron - Tortuga: Two Treasures.

Přestože to z nových obrázků v naší galerii není zrovna příliš jasné, zavede vás tento titul do prosluněných končin Karibiku začátku 18. století. Co už ovšem z ukázek zřejmé je, že před piráty je dobré se mít na pozoru ve dne i v noci.


Tortuga: Two Treasures slibuje příběh s vůní romantiky, třpytivým leskem bohatství a příchutí moci, z pera Wolfganga Wolka (Aquanox, The Settlers, aj.). Hráči si v jeho rámci užijí námořních bitek, šermířských soubojů i špionážní akce. Atmosféru děje bude podkreslovat hudba složená pod vedením Boba Batese (mj. Unreal II: The Awakening, The Terminator: Dawn of Fate a John Saul's Blackstone Chronicles).
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.