zavřít

Nádherná zákoutí v Sea Dogs II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V pokračování úspěšného mixu strategie a RPG Sea Dogs II se dostaneme o 30 let dále než v prvním díle.

zdroj: Archiv

Hlavními hrdiny se tentokrát stane korzár Blaze Devlin nebo korzárka Daniel Grin, kteří budou bojovat buď jako státem podporovaní piráti, nebo úplně na vlastní pěst. Na začátek si však budete moci vygenerovat postavu zcela podle svých postav, což je oproti prvnímu dílu novinka, stejně jako to, že budete moci spolupracovat se 3 dalšími NPC s jejich vlastními loděmi.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Další novinkou bude přesun velké části příběhu i lítých bojů přímo na pevninu. Samotný příběh bude lineární, ale v jeho průběhu se budou dynamicky generovat jednotlivé úkoly, takže byste lineárnost ani neměli příliš postřehnout. Hra je tvořena na enginu Storm2, který, jak naznačují nové obrázky, vypadá jako velice dobrý. Můžeme se tak těšit na to, až Sea Dogs II vyjdou. Vydání je plánováno někdy na Velikonoce příštího roku a slíbené je i vydání dema těsně předtím. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.