zavřít

Nádhera v podání Sea Dogs II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruská firma Akella uvolnila další sadu krásných obrázků z jejich připravované směsice námořně laděné strategie, adventury a RPG - Sea Dogs II.

zdroj: Archivzdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Příběh Sea Dogs 2 se bude odehrávat o 30 let později než v jedničce, kdy se vžijete do role jednoho z dětí Nicholase Sharpa, hlavního hrdiny z prvního dílu. Mnozí recenzenti Sea Dogs si stěžovali na to, že se hra po určitém čase omrzí, což by se už ve dvojce nemělo stát díky většímu množství úkolů a možnosti ukončit celou hru po obsazení všech ostrovů. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.