zavřít

Na plný plyn v závodní hře Fuel

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letos by se měli všichni příznivci závodních her dočkat také akčního titulu Fuel (dříve Everglade Rush), který pochází z dílny kanadských FireToad Software a patří mezi ty hry, jež budou naplno využívat vlastností akcelerovaných grafických karet, zejména pak GeForce3.

Hra je vyvíjena nejen pro PC, ale také pro Macintosh a hlavně Xbox, přičemž je použit nfiniteFX engine. Dnes s v naší galerii po velmi dlouhé době můžete prohlédnout 13 nových obrázků.


další nové obrázky

Fuel své hráče vtáhne do strhujících závodů na trati s více než 5 různými vozidly a osmi typy charakterů vždy pro dané prostředí. Vyzkoušíte si jízdu na vodě, po zemi i ve vzduchu. K dispozici bude také multiplayer mód přes LAN nebo internet.
zdroj: BlueMonday

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.