zavřít

Na jukandu do Chronicles of Spellborn

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chronicles of Spellborn je hrou žánru MMORPG.

Odehrává se v říši zvané Enclave of the Five Sacrifices, což je vlastně takové "souostroví" tvořené obydlenými kusy v prostoru se vznášejících skal, zbytky kdysi celistvého světa. Každý z těchto ostrůvků je jedinečný svým prostředím i komunitou obyvatel. Pokud chce někdo z jednoho cestovat na jiný, musí překonat nebezpečný a magickými silami protkaný bouřlivý Deadspell Storm, což je onen prostor mezi nimi. Cestování mezi jednotlivými zeměmi bude možné díky speciálním lodím. Vzhledem k tomu, že takovými prostředky budou vybaveni i zákeřní obyvatelé tajuplného meziprostoru, můžete se těšit na zajímavé souboje. Dostat se do nových oblastí ale bude možné i přes splnění určitých questů a v pozdějším stádiu hry si každý bude moci pořídit dokonce vlastního Vailyriana, stvoření podobné draku, které vás rovněž bude schopné přenést přes Deadspell Storm.


Hráči jsou v Chronicles of Spellborn organizováni do určitých skupin nebo rodů, které následují cestu Orákula, jež je pošle zpátky v čase, aby se zde poučili z dávných chyb v určitých misích vztahujících se k rodovému dědictví. Když se přitom, ať už týmu nebo jednotlivci, podaří spustit ty správné události, může dojít ke změně historie a ovlivnění stavu herního světa daného serveru. Podle oficiálních stránek hra nyní prochází uzavřeným betatestováním a podle slov jednoho z vývojářů v rozhovoru pro magazín GamerGod jsou ohlasy hráčů zatím velmi pozitivní, zejména tedy pokud jde bojový systém. Samozřejmě je ale stále co zdokonalovat a tvůrci si prý rady testerů berou hodně k srdci.
zdroj: GamerGodRPGVault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.