zavřít

Mrtvoly znovu ožívají v hororu Necrocide

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Necrocide nepatří zrovna ke hrám, které by se mohly chlubit svou minulostí, kdo by také ano, když by mu hrozilo úplné zrušení.

Jak jsme informovali vloni v létě, vývoj hry Necrocide: The Dead Must Die původně běžící na enginu z Delta Force byl pozastaven, ale po dokončení Comanche 4 se na ni v NovaLogic opět vrhli a nyní předvedli veřejnosti sadu zbrusu nových screenshotů. Oživlé mrtvoly zůstaly jejich nosným tématem, hlavní změnou je přechod na úplně jiný engine, který poháněl právě Comanche 4 od stejného výrobce. Ano, čtete dobře, tato hororová střílečka v pohledu z vlastních očí nyní běží na grafickém enginu z vrtulníkového simulátoru a i když se to může zdát trochu divné, soudě dle obrázků ji to rozhodně prospělo.


další nové obrázky

První dojmy z obnoveného Necrocide přinesli tento týden kolegové z britského GameSpotu, plná verze hry by měla být dokončena na podzim a jsem velmi zvědav, jak to celé dopadne.
zdroj: C&VG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.