zavřít

Modelka pózuje pro Rise of the Argonauts

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nestává se často, aby hru z oblasti řecké mytologie propagovaly obnažené vnady. WALLPAPERY

Ne dvakrát tradiční způsob propagace volí Codemasters pro svoji RPG/akci Rise of the Argonauts. Ta sice bude zasazená do světa antické řecké mytologie, ale snad aby si ji hráči začali více všímat, nově na ni autoři v časopise Front lákají prostřednictvím trojice "hanbatých" wallpaperů s virtualizovanou podobou modelky Alex Sim-Wise. Ta prý představovala ideální volbu díky své popularitě na MySpace a pochopitelně i ochotě odhodit své šaty ve fotografickém studiu.


nové obrázkykompletní galerie

Wallpapery sice mohou pobouřit jak hardcore vyznavače akčních RPG, kteří by si pro jinak věrohodnou báji z dávných časů nejspíš dovedli představit lepší plakáty, tak i nenasycené klikaře z řad internetových surfařů, které po nezpracovaných fotkách modelky Lary Croft ze židle hned tak něco nezvedne. Tak jako tak, reklama je to pořád jistě atraktivní, a to i přesto, že část hráčstva je i nadále přesvědčená o tom, že posunování herní reklamy směrem k odběratelům porno časopisů věci nepomůže. Nebo ano?

Rise of the Argonauts vyjdou v listopadu pro PC, Xbox360 a PS3 - více v dalších článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Hrdinové RPG Rise of Argonauts  [25.4.2008 13:13 - levis]
První nahlédnutí do světa Rise of Argonauts  [28.6.2007 23:23 - levis]
Rise of Argonauts a Race Driver One (GRID)  [19.4.2007 20:20 - korgull]
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.