zavřít

Mezi ostnatými dráty v Prisoner of War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do třetice všeho dobrého a zlého tu dnes máme další balík nových obrázků z připravované hry od Codemasters s názvem Prisoner of War.

zdroj: Archiv

Ta je svým námětem trochu podobná Escape from Alcatraz, ale zde se pokusíte utéct namísto amerického vězení z německých zajateckých táborů za druhé světové války. Ve skutečnosti se to pár vězňům povedlo (například hromadný útěk z tábora Stalag Luft III, většinu jich Němci brzy chytili a na přímý rozkaz Hitlera popravili - byl mezi nimi i jeden český letec Valenta), ale většinou byl útěk nemožný. Klasickým příkladem je pak známý hrad Colditz, který sloužil také jako zajatecký tábor a ve kterém se odehrávala i závěrečná mise v datadisku pro první díl Commandos.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

V Prisoner of War budete ovládat čtyři zajaté spojenecké důstojníky (Američan, Brit, Holanďan a Francouz). Každý z nich bude mít určité dovednosti nebo přednosti a jejich cílem bude jediné - utéct ze zajetí. Během hraní postupně narazíte na vývoj tajné zbraně a informaci o ni budete muset doručit do ústředí Churchillova štábu v Londýně, abyste překazili Hitlerovy plány. Toho docílíte různými metodami, například vás čeká přestrojování do uniforem německých strážců, různé sabotáže nebo krádeže aut. Prisoner of War by měl vyjít ve verzích pro PC, Xbox a Playstation 2 v první polovině příštího roku.
zdroj: CVG zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.