zavřít

Malá vyjížďka světem Hard Truck: Apocalypse

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra s názvem Hard Truck: Apocalypse společností Targem a Buka byla původně očekávána už v loňském roce, ovšem jak vidíte, vydána zatím nebyla.

Zato se objevila sada nových obrázků, které jsme zařadili do naší galerie, kde si je nyní můžete prohlížet. Hard Truck: Apocalypse je akční hrou pojatou z perspektivy třetí osoby, zatíženou na akci s různými typy futuristických, ozbrojených vozítek. Děj hry vás zavede do světa stiženého apokalypsou, velmi nehostinného a dosti nepřátelského místa, kde jedinou šanci na přežití skýtá váš obrněný vůz.


Podle nedávného preview magazínu Game Industry hra disponuje velmi jednoduchým ovládáním. Herní svět prý tvoří pár malých měst a pustina rozkládající se mezi nimi. Právě v té pustině se bude hráč pohybovat nejvíce. Jak si můžete všimnout na obrázkách, ona vozítka budou mít do naleštěných žihadel velmi daleko. Budou to terénně zdatné káry, jejichž vybavení a výzbroj bude záležet na vaší fantazii a finančních možnostech. Města jsou něco jako záchytné body, kde vás čeká zadání misí, z nichž budete těžit peníze, anebo si zde odpočinete, případně zajistíte nezbytné opravy a pod. Souboje prý probíhají stylem podobným systému point&click. Grafika není podle autora článku nic moc (alespoň v onom demu, které viděl) a za mnoho nestojí prý ani anglický překlad. Na kdy přesně se vydání Hard Truck: Apocalypse odkládá, nebylo oznámeno.
zdroj: PR, GameIndustry

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.