zavřít

Malá procházka hororovou akcí Painkiller

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přicházejí zpravidla v noci.

Nejčastěji právě v situaci, kdy jste sami. Na okna burácející déšť a blesky prořezávající temnou oblohu ostrým světlem jim ještě nahrávají. Jsou vaší noční můrou. Nemáte šanci se nikoho dovolat... Jediný, kdo vám může pomoci, je člověk, kterému říkají Painkiller. To on se snaží vymýtit ze světa zlo a zničit všechna jeho hnízda. To on je hlavním hrdinou akční FPS Painkiller. I jeho úkolem je mýtit zlo. Je proto najímán. Nad vodou ho ale drží velmi slabá blána a když se začne paktovat s démony zla, není jeho pád do středu boje o nadvládu podsvětí zase tak nečekaný. Nyní však jde o budoucnost lidstva...


nové obrázkykompletní galerie

Nadcházející hororová akční střílečka Painkiller vzniká v dílnách studia People Can Fly. Celý projekt zaštiťuje společnost DreamCatcher, která dala kolegům z HomeLANu možnost, prohlédnout si toto dílo v jeho současné podobě. Protože je vývoj hry stále ještě v rané fázi, obsahoval build pouze kompletní sestavu levelů, beze zbraní nepřátel, power-upů a osvětlení, které budou do hry přidány později. V podstatě tak měli možnost navštívit místo činu ještě předtím, než se tam nějaký čin odehrál.

Většina z dvaceti levelů v této build verzi byly rozsáhlé lokace. Díky tomu, že byly opuštěné mohli si je redaktoři pozorněji prohlédnout. Textury jsou prý dosti detailní, což prostředí dodává mnohem větší realističnosti, než jaké dosahují jiné FPS. Příjemně je překvapila také variabilita lokací. Jeden z levelů se např. odehrává venku, na jakémsi lávce, na jejímž konci je cosi ve stylu průmyslového přístaviště. Celkovou strašidelnou atmosféru dokresluje temná kovově modrá barva, která vás tímto levelem bude provázet. Jindy se zase podíváte do hrůzostrašně vyhlížející katedrály jejíž stropy jsou tak vysoko, že je téměř nelze zaregistrovat. Dále vás přivítá tajemný hluboký les se stromy a větvemi jako by se snažily dosáhnout na osobu, která sem zabloudila. Ocitnete se ale také na vlakové zastávce, v paláci opery, Benátkách a na mnoha dalších zajímavých místech. Pochopitelně všechny tyto lokace budou vypadat jinak, až se v nich objeví všichni ti nepřátelští tvorové a budete moci nabít své mocné zbraně. Hra bude disponovat také fyzickým enginem Havok podporujícím interaktivnější prostředí a známý rag-doll efekt.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.