zavřít

Mafiánská hra The Boss: La Cosa Nostra

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Skoro hotová je prý simulace mafie s názvem The Boss: La Cosa Nostra od vývojářů Heksplex.

I ti mají namířeno na výstavu do Los Angeles a své dílo tam předvést v celé jeho kráse. Ještě než se tam ale vydají, rozhodli se vypustit pár nových ukázek, které nechť jsou dnešní malou průvodkou mafiánským prostředím na počátku 20. století v Americe. Hra bude vybavena třemi herními módy - "Scenario Mode", "Custom Play Mode" a Multi Play Mode", přičemž poslední jmenovaný umožní hraní 2 až 8 hráčů přes LAN i Internet. Heksplex mají v plánu tento projekt dokončit už tento měsíc. O datu vydání zatím nepadlo ani slovo, ale dá se předpokládat, že výlet na E3 si tvůrci udělali zejména za účelem nalezení vydavatele.


nové obrázkykompletní galerie

The Boss: La Cosa Nostra je kombinací 3D real-time strategie se simulací a okořeněná prvky RPG. Hráč bude mít za úkol řídit a zajistit růst rodiny, a to jak zcela legálními aktivitami, tak i nelegálními, protože zde budou i jiní mafiáni, kterým půjde o vybudování postu toho největšího bosse ze všech - capo di tutti capi. Postava, kterou ve hře ztvárníte, je mladý Sicilan, který do New Yorku přijíždí hned z kraje 20. století plný naděje, že se mu podaří realizovat "americký sen". Nač zde však naráží, je diskriminace a pouze samé těžkosti vyplývající z podstaty jeho etnického původu. To ho samozřejmě rychle dovede za brány podsvětí a poté, co zabíjí jednoho ze členů mafiánského gangu, do těchto bran vstupuje už jako poskok jedné z dalších čtyř úřadujících newyorských mafiánských rodin. Aby se vyhnul krevní mstě, je vyslán do New Orleans, kde se velice rychle staví na vlastní nohy a stává se obávaným gangsterem. Jeho cesta ovšem v New Orleans nekončí. Později se totiž dostává do Chicaga a během prohibice nabývá peněz. Poté, co mu Chicago leží u nohou, opět si to namíří zpět do New Yorku, aby byl následníkem svého bosse.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.