zavřít

Mafia 2 - screenshoty ve vysokém rozlišení

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Naplno na nich může vyniknout kvalita grafiky, narozdíl od pidi-verzí ze středy.

Poté, co ve středu díky TISCALI obletěly svět pidi-verze čtyř obrázků z časopisu EGM, asi si v Take 2 spočítali, že to chce neplánovitě uvolnit ty samé ve vysokém rozlišení, ať může naplno vyniknout kvalita grafiky. Nahlédnete tak k jednookému dealerovi se zbraněmi, s autem pod dráhu nadzemky a jeden nešťastník ochutná pistoli vraženou do pusy.


Všimněte si na nich dvou věcí: jednak obrázek s vykopáváním vstupu z pletiva už není tolik přesvícený, jako byl ten z EGM (asi nechteně upraven při výrobě magazínu?). I proto se nemusíte bát, že by Mafia 2 zářila tolik jako Colin McRae DIRT, neboť oslepující efekt bloom ve skutečnosti naštěstí přehnaně nepoužívá.

Také není nezajímavé srovnat si v galerii dnešní obrázky s těmi staršími ze srpna, kdy musí i úplný laik poznat, které jsou z vlastní hry a které trochu naaranžované. Mafia 2 by snad měla vyjít letos o Vánocích pro PC/PS3/X360 - více v předešlém zpravodajství.
zdroj: GS, vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.