Maelstrom - boj nejen proti vodnímu světu
zdroj: tisková zpráva

Maelstrom - boj nejen proti vodnímu světu

12. 7. 2006 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

A opět tu máme nové ukázky z Maelstrom, nové real-time strategie od KDV, tvůrců hry Perimeter, naplánované na letošní říjen.

Jak jste se už mohli dočíst dříve, v této hře se vám představí tři různé frakce, přičemž dvě z nich jsou lidské, třetí mimozemská. Každá je svým způsobem výjimečná. Tou z pozemského hlediska horší mezi lidskými je Ascendancy Industries. Původně šlo o korporaci zabývající se převážně vývojem zbraní. Po apokalypse se její vedení přestěhovalo do podzemí, kde se věnovalo výrobě něčeho, co by mu pomohlo k získání nadvlády nad celou planetou. Jednotky této frakce jsou, jak již víte, značně futuristického rázu. Pěchota sestává z klonů s devastující silou. Hlavním zdrojem je pro ně proto DNA a slabinou vysoká spotřeba energie.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Druhá pozemská skupina (Remnants) prý více odpovídá představám o postapokalyptickém životě. Jsou to tvrdí jedinci s vedením propojeným na bývalou ruskou mafii a arzenálem podobným tomu, co uvidíme na bojištích tak za deset let, ovšem poněkud zrezivělým. Třetí, mimozemská rasa (Hai-Genti) má s lidmi velmi málo společného. Jde totiž o vodní tvory a z toho důvodu také potřebují, než vybudují základnu, si terén trochu přizpůsobit. Jejich cílem je zatopit Zemi a udělat si z ní svůj nový domov. Po stránce technologií jsou to bytosti velmi vyspělé, hodně se zabývající zejména biotechnologií. Dokáží umně ovládat počasí, ohrožovat nepřátele tornády, sprškami meteoritů, apod. Lidé se proti nim budou bránit pomocí mocných laserů a zmražení.

korgull

Nejnovější články