Luxusní život v The Sims 2: Glamour Life a info o Pets
zdroj: tisková zpráva

Luxusní život v The Sims 2: Glamour Life a info o Pets

13. 7. 2006 12:11 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

U části čtenářů nejspíš vyvolá tato zpráva vlnu negativních reakcí, ale asi by se sami na místě Electronic Arts nezachovali jinak.

Ti by byli hloupí, kdyby nepokračovali v sérii úspěšných mini-datadisků pro The Sims 2, kteří stále okupují čtvrté až šesté místo amerického žebříčku, včetně zatím posledního přírůstku Family Fun Stuff. Ten nadcházející, nazvaný Glamour Life, opět nepřinese žádné nové hratelnostní principy ani úkoly, nýbrž rozšíří hru o přibližně 60 luxusních objektů. Z nich lze jmenovat elegantní nábytek do obýváku, jídelny i ložnice, jako jsou sedací soupravy, postele, skříně, koberce, rudé závěsy či mramorový obklad podlahy. Dále bude obsahovat umělecká díla jako slavné obrazy či sochy, šaty podle aktuálních módních trendů, drahé kožichy a hedvábné oblečení.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Mini-přídavek The Sims 2: Glamour Life, který přibližují první screenshoty, je naplánován na konec srpna v zahraničí a na 1. září v ČR, kde bude stát standardních 499 Kč (předobjednávka z GameShopu). S tradičním tříměsíčním odstupem, čili začátkem prosince, se pak údajně objeví další balíček Festive Holiday Stuff...

Obrázek zdroj: tisková zpráva ... avšak ještě předtím vyjde v polovině října (změna oproti předpokládanému září) plnohodnotný datadisk Pets, o němž jsme už psali a nyní z něj unikl první obrázek, jakožto takový předvoj brzkého oficiálního oznámení. Od začátku hry má být dostupných 30 plemen psů a 15 koček, půjde míchat či přizpůsobit jednotlivé rasy přes nástroj "Create-a-Pet" a chybět nebudou ani morčata či ptáci. Se svými miláčky si můžete hrát nebo je cvičit, za což budete odměněni zlepšením vašich schopností (resp. Pet Care skillu), stejně jako v případě jejich úspěšného vyléčení. Svá zvířátka vyvenčíte v nové lokaci Central Parku, kde potkáte jiné postavy a nakoupíte krmivo, hračky nebo výbavu jako obojek, vodítko nebo pelech. Budete se moci vžít i do role veterináře ve městě a pokusit se zakomponovat své mazlíčky do škály nových životních drah v oblasti šoubyznysu, bezpečnosti a služeb.
zdroj: fansite

jd

Nejnovější články