LOTR: The War of the Ring artworky
zdroj: Archiv

LOTR: The War of the Ring artworky

28. 2. 2003 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vivendi Universal mají ve svém područí vedle včera zmíněné akční adventury Hobbit, také další titul vyplynulý z fantasy mánie, kterou má na svědomí pan J.

R. R. Tolkien. Je to real-time strategie Lord of the Rings: The War of the Ring, jejímž vývojem se zabývá společnost Liquid Entertainment. Ta má v plánu titul dokončit tak, aby jej mohla na začátku příštího roku vydat. Žádné pořádné obrázky zatím k dispozici stále ještě nejsou, nicméně Vivendi uvolnili alespoň sadu dalších artworků znázorňujících některé postavy, jež ve hře potkáte.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

V Lord of the Rings: The War of the Ring proti sobě budou stát pouze dvě, ale zato tradiční síly - dobro a zlo. Vybrat si budete moci jakoukoliv z nich. Setkáte se s řadou postaviček s říše fantasy, jako jsou dwarf, dark rider, tvor schopný se přeměnit v medvěda, ad. Tvůrci slibují velice detailní propracování. Každá z postav bude mít své jméno, ale také zbraně, brnění, silné i slabé stránky. Single-player mise budou údajně ve stylu Warcraft III, což znamená, že se budete snažit se skupinou nějakých postaviček dosáhnout určitých cílů. Stejně jako v knihách, i zde bude hrát velkou roli magie.

Lord of the Rings: The War of the Ring není navržena výhradně pro hardcore hráče, ale spíše jako RTS jednak pro fanoušky tohoto žánru, ale také pro fanoušky série Pána Prstenů, kteří se třeba nikdy nedostali k žádné strategii. Single-player proto bude obsahovat výběr z několika stupňů obtížnosti. V plánu je také možnost hraní online. Doufejme, že se již brzy dočkáme nějakých dalších informací.
zdroj: GameSpyGameSpot

korgull

Nejnovější články