zavřít

Line of Sight: Vietnam se blíží

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Line of Sight: Vietnam je dalším z válečných titulů a zároveň další hrou v řadě akcí zasazených do Vietnamu.

Tento projekt vzniká v dílnách společnosti nFusion Interactive, kterou znáte v souvislosti s Deadly Dozen. Během několika málo dní by dokonce mělo vyjít hratelné demo Line of Sight, jejíž vypuštění do světa si vzala za své vydavatelská společnost Inforgrames. Následovat by pak měla plná verze hry. Dlouhou chvíli si tedy zatím zkraťte prohlížením nových obrázků v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

S Line of Sight: Vietnam se přenesete do roku 1968, což je právě doba, kdy americká armáda vysílala do Vietnamu své odstřelovací specialisty pro podporu svých pozemních operací. Tito velice dobře cvičení muži dokázali velice dobře krýt své spolubojovníky při jejich přesunech, ujali se rovněž jako schopní zvědové a v neposlední řadě napadali ze zálohy příslušníky Viet Congu. Role jednoho takového odstřelovače amerických speciálních jednotek, známých jako Zelené barety, se v této hře ujmete i vy. Vaším domovem se stane na dlouhé chvíle bujná vegetace místní džungle. K dispozici budete mít okolo deseti různých zbraní. Některé dokonce budete moci odebrat padlým nepřátelům. Vývojáři ke hře přibalí rovněž editor, pomocí něhož si můžete vytvořit své vlastní mise. Chybět nebude ani multiplayer včetně možnosti kooperativní hry přes LAN nebo Internet.
zdroj: Specforce

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.