zavřít

Kulturní projížďky v Midtown Madness 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Závodní hra Midtown Madness 3, která byla nedávno neoficiálně potvrzena i pro PC (info), nás zavede do prostředí dvou měst - Washingtonu a Paříže.

Oproti MM2 mají být tyto mapy rozsáhlejší a detailnější, jen Paříž je podle slov vývojářů velká jako dřívější Londýn a San Francisco dohromady. V základním modu bude na výběr celá řada vozidel jako autobus, hummer, ale i Volkswagen Beetle či MniCooper. V obou městech půjde nastavit hodnota intenzity lidí na chodnících, hustota dopravy a stejně tak i četnost policejních hlídek.


nové obrázky

Pokud si zvolíte Checkpoint Mode, ve kterém musíte na mapě projíždět danými kontrolními místy, dostanete vždy jako konkurenci vozidla se stejnými možnostmi. Jestli si tedy vyberete třeba Mustang Fastback (1967), nastoupí proti vám podobní veteráni. Checkpoint mode celkem obsahuje 2O závodů, podaří-li se vám vyhrát alespoň ve třech z nich, získáte přístup k novým vozidlům. Oproti MM2, kde správný směr ukazovala pouze jedna šipka (á la Mafia), přibude do MM3 ještě další, která přesněji ukáže směr na křižovatkách.

Největší novinkou má být ale bez diskusí Career Mode, čítající 54 misí. Můžete si vyzkoušet dráhy například doručovatele pizzy, taxikáře, šoféra, člena ochranky, saniťáka, policisty a dokonce i speciálního agenta. Věcí, která se nás až tak netýká, je podpora služby Xbox Live u verze pro Xbox. Přes ní prý půjdou hrát tři různé mody, jak to ale bude u PC, ví jen Microsoft a Digital Illusions. My bychom se to měli dozvědět snad zjara příštího roku.
zdroj: GameSpot

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.