zavřít

Králem železnic v Railroad Pioneer

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle nejnovějších zpráv chystá rakouský JoWood budovatelskou strategii Railroad Pioneer (v němčině Railroad Gigant: Der erste Pionier), ve které se ujmete role šéfa železniční společnosti 19.

století. Váš úkol nebude vůbec jednoduchý, musíte postavit první transkontinentální železnici vedoucí od východu až na západ USA, tedy v celkové délce přes 5300 km. Pomineme-li obvyklé finanční nároky a byrokartické překážky, budete se muset vypořádat s vysokými horami i řekami a svou železnici samozřejmě vést též přes neobydlené pustiny. Hru vyvíjí německé studio Kritzelkratz 3000, které příliš neoslnilo strategií Far West z prostředí Divokého západu.

Aby toho nebylo málo, začne na vás konkurence zkoušet různé špinavé triky a pokusí se vás od ambiciózního záměru odradit všemi způsoby. Pokud se vám však podaří rychle s ní zatočit, může vaše expanze vyústit i v zakládání osad a budování průmyslu. Celá hra se má odehrávat v detailním 3D prostředí, jak bude asi vypadat můžete posoudit na premiérových screenshotech. Zda JoWood plánuje anglickou verzi titulu zatím nikdo oficiálně nepotvrdil ani nepopřel, osobně se domnívám, že její ohlášení na sebe nenechá dlouho čekat. Railroad Giant vyjde v německy mluvících zemích letos na podzim a bude zajímavé sledovat, jak si povede v konkurenci s chystaným Railroad Tycoonem III od Gathering of Developers, který má být kompletně ve 3D.
zdroj: GameCaptain

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.