Králem všech cest v King of the Road
zdroj: tisková zpráva

Králem všech cest v King of the Road

12. 5. 2002 20:01 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Malá Lucie z filmu Lucie postrach ulice se chtěla stát královnou všech moří a její malí formelínoví panáčci jí to rádi splnili.

I leckterý kluk jistě touží stát se králem např. všech silnic, což se zájemcům může splnit právě v připravované hře s názvem King of the Road. Dnes pro Vás máme několik nových screenshotů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

King of the Road je druhým pokračováním simulace života řidiče kamiónu se vším, co k tomu patří. Oproti svému předchůdci - Hard Truck 2 - však půjde tato hra ještě více do hloubky. Na výběr budete mít z více než 20 tiráků, z nichž každý budete moci dále vylepšovat různými upgrady. Na vaší volbě také bude způsob řazení - automatické či manuální. Vaši obchodní cestu s nejrůznějším zbožím Vám budou křížit mnozí padouchové z řad mafie i zkorumpovaných policistů v rychlých autech. Ruská vývojářská společnost 1C si dává záležet také na realističnosti prostředí, vozidel a podmínek, proto Vás nesmí překvapit střídání dne/noci ani rozmarné počasí. Nebudou chybět ani tři multiplayerové módy a to vše prý už v červnu, kdy by se rakouský JoWood měl postarat o vydání této hry.
zdroj: JoWood

korgull

Nejnovější články