zavřít

Kolonizování Ameriky v No Mans Land

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

No Man's Land je název nové 3D RTS pro PC, která se prostřednictvím vydavatele CDV objeví někdy během v druhém kvartálu 2003.

V této hře se hráč stane kolonizátorem amerického kontinentu v letech 1600 - 1900. No Man's Land vzniká v dílně vývojářské společnosti Prelusion Games. My Vám dnes nabízíme také čtyři nové obrázky, které Vám o hře samotné řeknou více.


další nové obrázky

V No Man's Land vás čekají tři kampaně (každá s vlastním příběhem) rozdělené do 30 pestrých misí (včetně tréninkové mise). Během oněch tří století budete moci sledovat historický vývoj z pohledu celkem šesti různých etnických skupin - Angličané, osadníci, Američtí vlastenci, Španělé a lesní nebo prérijní Indiáni. Jednotky budou schopny plavat, potápět se a fungovat během svých misí ve dne i v noci. Vše bude samozřejmě provedeno v tématickém duchu hry, takže se setkáte jak s osedláváním koní, tak se stavbou železnice a dalšími věcmi, které nastolí jedinečnou atmosféru té doby.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.