zavřít

Jízda noční ulicí ve Street Racing Syndicate

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tři nové obrázky má pro vás připravené galerie titulu Street Racing Syndicate, který - jak jste se mohli dozvědět letos v červnu - míří rovněž na PC.

Vývojem této závodní hry, která vás přivede do prostředí nelegálních pouličních závodů, se zabývá studio Eutechnyx a podle nových informací ji někdy v průběhu příštího roku v Evropě vydá společnost Hip Interactive.


nové obrázkykompletní galerie

Street Racing Syndicate vám nabídne 40 autentických licencovaných vozidel spolu s díly od více než 15 renomovaných výrobců. Je to hra pro vyznavače tuningu. Závodit se bude v ulicích třech velkých amerických měst - Los Angeles, Filadelfie a Miami, a to i online. Vítězové herních závodů se mohou těšit na tučné peněžní odměny, které mohou proměnit za opravy či vylepšení svých čtyřkolových miláčků. Pravděpodobný termín vydání je březen 2005.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.