zavřít

Hotel Giant jako konkurence The Sims?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další z her, které německý vydavatel JoWood představil poprvé v press-kitu pro rok 2002, je nová strategická simulace Hotel Tycoon / Hotel Giant.

zdroj: Archiv

V té, jak již název napovídá, se ocitnete v roli manažera několikahvěždičkového hotelu či ubytovny, jehož cílem je vybudovat a udržovat v provozu úspěšný podnik, kam by se lidé rádi vraceli. Na výběr budete mít z nabídky 26 druhů hotelů k postavení, do nichž následně přilákáte hosty různými reklamami v rádiu, televizi nebo novinách. Na úspěšnosti celého podnikání bude stejně jako ve skutečnosti záležet úroveň a také šířka poskytovaných služeb (např. tělocvična, posilovna, restaurace, odpočinková místnost, bazén, knihovna atd.), které budou Vaši návštěvníci jistě dosyta využívat.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Už sada prvních screenshotů prozrazuje, že se Hotel Tycoon trochu podobá The Sims. S tím samozřejmě tvůrci od začátku vývoje kalkulují a proto chtějí nabídnout hráčům lepší grafiku ve třech různých pohledech (isometrický, zeshora a také 3D). Bez zajímavosti není ani fakt, že na této hře pracuje Trevor Chan - autor starší strategie Seven Kingdoms. Odpověď na obligátní otázku na závěr, tedy kdy Hotel Tycoon vyjde, zatím neznáme, ale pravděpodobně k tomu dojde někdy v polovině příštího roku.
zdroj: GamePort zdroj: Archiv

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.