Hororová vampýří akce BloodRayne
zdroj: tisková zpráva

Hororová vampýří akce BloodRayne

2. 9. 2002 19:00 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Původně měli mít exklusivní potěšení ze sexy dravé poloviční vampýrky pouze majitelé konzolí PS2, ale nakonec došlo ze strany Majesca k ústupku a akční adventura s názvem BloodRayne se nám představí také na PC, Xboxu i GameCube.

A to dokonce ještě snad letos. Velké rozdíly mezi jednotlivými verzemi by být neměly, jen snad verze pro Xbox bude navíc obohacena o pár grafických triků. Každá z platform se však může těšit na nějaká zvláštní překvapení v podobě skrytých postav, levelů, a dalších podobných bonusů.

BloodRayne má na svědomí vývojové studio Terminal Reality, které je známé mj. i svým předchozím akčně hororovým titulem - Nocturne. Obě tyto hry ale nemají kromě tajemné atmosféry nic moc společného. BloodRayne bude mít zcela novou mytologii a postavy. Navíc pro ni tvůrci vytvořili kompletně nový grafický engine, tzv. Infernal graphic engine. I když je hlavní hrdinkou v této hře žena (resp. napůl žena, napůl vampýr), lze celkem jasně vytušit, že inspiraci tvůrci hledali také ve filmu Blade. Protože zde bude i prostor pro nejrůznější efekty, neubráníte se dojmu, že tajemný Matrix pronikl už i do světa upírů. V neposlední řadě by měly být v BloodRayne patrné prvky hongkongských akčních filmů. Něco málo vám o této hře napoví také naše galerie, kde je nyní tucet nových obrázků:

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

BloodRayne vás zavede do období mezi světovými válkami. Naše hlavní hrdinka bude muset zabránit jednomu člověku, který se po celém světě snaží najít mocnou okultní relikvii, aby svou rodnou domovinu (Německo) tímto způsobem dostal k moci. BloodRayne bude muset čelit elitním nacistickým jednotkám a pokusí se jim znemožnit vypuštění nepředstavitelně nebezpečných kreatur na zemi. Vedle obyčejných německých vojáků či nelítostných super nacistů, se proti vám budou stavět armády zmutovaných lidí, ohavných vrčících bažinných kreatur, pravěkých parazitických monster vylézajících z pod povrchu zemské kůry a vysoce vyvinutých jakoby vampýřích bestií s drápy.

No uznejte, že na obyčejnou ženskou by toho bylo víc než dost. Agentka BloodRayne však zdaleka není obyčejná ženská a kromě jiných výjimečných vlastností vyniká v přímo nadlidské síle. Např. zbraně, které vyžadují držení oběma rukama, ona hravě zvládne ovládat jednou. A taková děla, co už je třeba postavit na trojnožku, nejsou pro BloodRayne ničím víc, než hračkou do obou ruček. Dá se skoro říct, že to je chodící tank.

korgull

Nejnovější články