zavřít

Hororová akce Curse: The Eye of Isis

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na začátku prosince jsme Vás informovali o třech nových adventurách, které připravuje vydat společnost Wanadoo a dnes tu máme konečně další obrázky k jedné z nich.

zdroj: Archiv

Je to hororová adventura Curse: The Eye of Isis, na níž pracuje společnost Asylum Titles a její vydání je plánováno na říjen 2002. Tato hra je kromě PC připravována také pro PS2.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak již bylo v dřívějším článku řečeno, bude se dramatický děj točit okolo zmizení egyptské sochy opředené strašlivou kletbou. Hráč bude ovládat hlavní postavu Dariana Daneho spolu s jeho blízkým přítelem a asistentem Varietym, s nimiž pak na cestě za onou sochou prožije tu nejhorší noční můru, kterou si jen těžko někdo dokáže představit. Během té strašlivé hororové akce Vám půjde o život i o čas. Ve zrušení kletby, neboli v navrácení sošky zpět na své místo, kterým není museum v britském Londýně, ale egyptská pyramida, se Vám pokusí zabránit davy zkrvavených mumií, další ďábelská stvoření a v neposlední řadě i kletba samotné sochy.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.