zavřít

Hornická střílečka Red Faction II míří na PC

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost THQ dnes tiskovou zprávou oficiálně oznámila, že jejich sci-fi first-person střílečku Red Faction II si budou moci nově užít také hráči na PC, Xboxu a GameCube, pro něž vyjde už v březnu.

Tato hra umístěná do prostředí těžebních dolů na Marsu vyšla exkluzivně pro PlayStation 2 vloni na podzim a pyšnila se především Geo-mod enginem, který umožňuje jediným výstřelem změnit architekturu nebo povrch levelů. S přihlédnutím k ucházející umělé inteligenci nepřátel, skriptovaným sekvencím, čtyřem síťovým módům a vydařené atmosféře získala ve většině recenzí známky kolem 80-90%, viz články například na GamesDomain, Avaultu, HomeLanu, PS2.IGN, Gamezone nebo GameSpy.


nové obrázkykompletní galerie

Konverzi Red Faction II pro PC a Xbox mají na starosti Outrage Games, které si můžete pamatovat jako tvůrce třetího dílu Descenta. Mezi hlavní vylepšení budou patřit kvalitnější textury ve vyšším rozlišení, více multiplayerových map a modelů postav. Oproti tomu verzi pro GameCube připravuje studio Cranky Pants Games a měla by obsahovat přidané animace nebo upravené světelné efekty odpovídající schopnostem hardwarového vybavení této konzole od Nintenda. Žádné obrázky z PC verze nejsou v tuto chvíli k dispozici, ale prozatím můžete vzít zavděk screenshoty nebo trailerem z Red Faction II pro PS2, eventuálně recenzí prvního dílu ze září 2001.

Update 21:45 - do naší galerie byly přidány první tři obrázky z Red Faction II - ten první je z Xboxové verze, ten druhý je típnutý na PC a nakonec třetí pochází z GameCube.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.