zavřít

Homeplanet, Chariots of War, City States

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

3Map Games spolu s vydavatelskou společností Russobit-M opět vypustili další sadu nových obrázků z jejich nadcházejícího projektu s pracovním názvem Homeplanet.

Screenshoty jsou pořízeny z různých misí, kterých bude hra nabízet více než 20 a skýtají pohled na lodě jménem Luther, Razor, Rhino Stargate, Silencer Stargate. Hra je stavěna na stejném enginu jako akční titul Neuro, pocházející ze stejné dílny. Tyto dvě hry však budou mít společného mnohem více, protože i jejich příběhy budou úzce provázány. Homeplanet má být dokonce jakousi předehrou pro Neuro.

    


Homeplanet galerie  ||  Chariots of War galerie  ||  City States galerie

Dnes vám můžeme nabídnout i několik nových ukázek z připravované historické strategie Chariots of War. Hru vyvíjí Slitherine Software a Paradox Entertainment. Na výběr budete mít z 58 národů. Jelikož jde o strategii, budete mít na starost vývoj ekonomické situace svého vybraného národa, technologický pokrok a samozřejmě i vztahy s okolními zeměmi. Pochopitelně nebude chybět ani výstavba armády přímo epických rozměrů. Tvůrci se nyní již mohou pochlubit také vydavatelem pro fanoušky za oceánem. O svá práva se včera oficiálně přihlásila totiž společnost Strategy First, která se chystá Chariots of War vydat v létě tohoto roku.

Do třetice vás seznámíme se hrou, která nese název City States: Stone to Steel. Pracuje na ní studio Goblinz. Název hry sám již něco značí. Půjde totiž o simulaci evoluce. Hráč zde ztvární hlavu kmene v období pozdního Mezolitu a pokusí se svůj kmen vést historií až k vytvoření státu. Rukama vám projde řada zbraní (okolo 20) a vybavení (cca 30), s jejichž pomocí se pokusíte trénovat své jednotky v boji, který bude nedílnou součástí této hry. Tvůrci hry tvrdí, že jsou schopni hráčům nabídnou až o 40% větší armádu, než jakou oplývají jiné RTS a také vůbec největší herní mapu, jakou jste jen v tomto žánru mohli spatřit. Hra pojme až 32 tisíc vojáků, přičemž žádní dva vojáci stejného druhu nebudou vypadat stejně. Více se o této hře dozvíte na jejích oficiálních stránkách. Datum vydání však ještě známo není.
zdroj: TTGhomepage GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.