Homepage RPG The Fall - Last Days of Gaia
zdroj: Archiv
Obrázky

Homepage RPG The Fall - Last Days of Gaia

16. 8. 2004 19:19 | autor: Redakce Games.cz |

Němečtí vývojáři Silver Style Entertainment (Soldiers of Anarchy) spustili novou homepage pro své chystané RPG The Fall - Last Days of Gaia.

Stránky jsou zatím k dispozici v angličtině a němčině, chystají se však i verze v dalších čtyřech jazycích. Kromě podrobných informací o náplni tohoto postapokalyptického RPG zde najdete i galerii nových obrázků, z nichž některé jsme přidali také lokálně.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

V The Fall - Last Days of Gaia se přenesete do roku 2083. Kvůli dřívější globální katastrofě lidstvo citelně prořídlo a jedinou záchranou ve světě plném chaosu a násilí se zdá být Government of the New Order (Vláda nového pořádku), pro kterou budete pracovat i vy. Pod kontrolu přitom dostanete až šest různých postav, které budete moci vybavit více než 300 druhy zbraní a brnění (více zde). Hra má mít nelineární průběh a její dohrání by vám mělo v průměru zabrat alespoň 50 až 60 hodin.

Minimální a doporučené systémové požadavky pro The Fall se dozvíte odsud. Sami vývojáři počítají, že by se hra mohla dostat ven ještě letos na podzim. Finální verze sice nebude obsahovat podporu multiplayeru, Silver Style však plánují dodatečné uvolnění add-onu, který by do hry přinesl kooperativní mod pro šest hráčů. S demoverzí se prozatím nepočítá, o průběhu veřejného betatestu zatím nebylo rozhodnuto.
zdroj: PR, homepage

kate

Nejnovější články