zavřít

Homepage RPG The Fall - Last Days of Gaia

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Němečtí vývojáři Silver Style Entertainment (Soldiers of Anarchy) spustili novou homepage pro své chystané RPG The Fall - Last Days of Gaia.

Stránky jsou zatím k dispozici v angličtině a němčině, chystají se však i verze v dalších čtyřech jazycích. Kromě podrobných informací o náplni tohoto postapokalyptického RPG zde najdete i galerii nových obrázků, z nichž některé jsme přidali také lokálně.


nové obrázkykompletní galerie

V The Fall - Last Days of Gaia se přenesete do roku 2083. Kvůli dřívější globální katastrofě lidstvo citelně prořídlo a jedinou záchranou ve světě plném chaosu a násilí se zdá být Government of the New Order (Vláda nového pořádku), pro kterou budete pracovat i vy. Pod kontrolu přitom dostanete až šest různých postav, které budete moci vybavit více než 300 druhy zbraní a brnění (více zde). Hra má mít nelineární průběh a její dohrání by vám mělo v průměru zabrat alespoň 50 až 60 hodin.

Minimální a doporučené systémové požadavky pro The Fall se dozvíte odsud. Sami vývojáři počítají, že by se hra mohla dostat ven ještě letos na podzim. Finální verze sice nebude obsahovat podporu multiplayeru, Silver Style však plánují dodatečné uvolnění add-onu, který by do hry přinesl kooperativní mod pro šest hráčů. S demoverzí se prozatím nepočítá, o průběhu veřejného betatestu zatím nebylo rozhodnuto.
zdroj: PR, homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.