zavřít

Homepage pro Stubbs the Zombie, nové ukázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Her, ve kterých se můžete setkat se zombíky, je poměrně dost.

Zpravidla v nich ovšem tyto oživlé mrtvoly likvidujete. Mnohem méně titulů se však může pochlubit tím, že je zombík jejich hlavním hrdinou. Vlastně mě v tuto chvíli žádný nenapadá, tedy kromě toho, který se vám chystám právě připomenout, protože jsme zaznamenali přírůstek nových obrázků do jeho galerie. Hra, o níž je řeč, se jmenuje Stubbs the Zombie a jde o akční hororovou komedii. Jejím vývojem se zabývá studio Wideload Games, jež v těchto dnech zahájilo provoz nových oficiálních stránek svého projektu.


Stubbs the Zombie nese ještě podtitul Rebel Without a Pulse. Vydána bude letos v létě, a to pro Xbox, PC a Mac. Jejím základem je Halo engine. Děj se odehrává ve futuristickém městě Punchbowl. Jak už bylo řečeno výše, ztvárníte zde roli zombíka, tudíž vašimi nepřáteli se stanou živí lidé. Ty se budete pokoušet kousnutím postavit na svou stranu. Zbraně nebudete potřebovat. V tomto ohledu vám plně postačí vaše tělo plné zkázonosných plynů a tekutin
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.