zavřít

Heroes of M&M IV: Winds of War obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V sobotu dopoledne jsme na tomto místě psali o oficiálním oznámení druhého datadisku Winds of War pro populární fantasy strategii Heroes of Might & Magic IV od New World Computing, která u nás vyšla v češtině a nejen díky tomu zde patří k nejprodávanějším titulům letošního roku.

Dnes 3DO pro novináře uvolnili čtveřici prvních screenshotů z Winds of War, které mohou HoMM-laikovi připadat naprosto stejné jako ty z předchozích verzí, ale to není pádný důvod pro jejich nepřidání do naší galerie:


nové obrázkykompletní galerie

CD Projekt, který lokalizoval oba poslední přírůstky do série Heroes of Might & Magic, se zatím nemohl vyjádřit, jestli a kdy u nás vydá Winds of War v češtině - vše závísí na tom, kdy dostanou zdroje na lokalizaci a kolik tam bude textu. Ale dá se předpokládat, že k tomu dojde podobně o něco později po světové premiéře (březen 2003) jako v případě prvního datadisku Gathering Storm, který vychází na pulty domácích prodejen tento pátek 13.listopadu za sníženou cenu 599 Kč a dá se nainstalovat pouze na HoMM IV CZ.
zdroj: PR, vlastní zpráva

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.