zavřít

Hard Truck - král silnic původem z Prahy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávno se ve světě dostala do prodeje nová hra Hard Truck: 18 Wheels of Steel, kterou má na svědomí pro někoho možná trochu překvapivě pražská vývojářská společnost SCS Software.

Jedná se o hru velmi podobnou Hard Truck 2 z jara 2000 a také nedávnému King of the Road od 1C a JoWoodu. Ústředním tématem je opět budování impéria v oblasti nákladní dopravy a chybět nebude ani vlastní ježdění, spojené se starostí o stav vozu či nedostatkem nafty. Setkáme se se šesti obřími náklaďáky a s osmnáctkou dalších transportních vozidel, cisteren atd.


nové obrázkykompletní galerie

Kromě samotného doručení se budeme muset vyrovnat i s nekalými praktikami konkurence a na obtíž bude nezřídka i policie. Herní lokace jsou umístěny do jedenácti států USA a dálnice nebo silnice jsou podle slov autorů velmi různorodé (hory, pobřeží, pouště atd.).

Ačkoliv se vydavatel Hard Truck: 18 Wheels of Steel ze společnosti ValuSoft chlubí, že obou předchozích dílů se prodalo na 380 000 kusů, přeci jen šlo o budgetové tituly a ve stejném duchu bude i toto pokračování, které v Americe dostanete za necelých $20. Recenzi této hry vám přineseme koncem tohoto měsíce.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.