zavřít

Haegemonia: Legions of Iron - další shoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové a strhující obrázky se dnes objevily v galerii ke hře Haegemonia: Legions of Iron.

Před pár dny jsme vám rovněž přinesli sice nehratelné ale jistě působivé "rolling" demo, které nadšencům do vesmírných RTS hru ještě víc přiblížilo.


nové obrázkykompletní galerie

Haegemonia: Legions of Iron své hráče zasvětí do objevování a dobývání galaxie. Budete přitom stát v čele své flotily, plánovat kolonizování a přizpůsobování planet, spravovat veškěré zdroje a rozhodovat o tom, jakým směrem se bude ubírat technologický výzkum. To vše a ještě více bude ve vašich silách. K přežití v nebezpečné hvězdné soustavě vám dopomůže i diplomacie kombinovaná s prvotřídní sítí špiónů.

Pod vaším dohledem bude rovněž velitel každé lodi vaší flotily. A nebude to jenom pouhá jednotka, jak to mu bývá v jiných RTS. Každý váš důstojním bude bytost s vlastní historií a životem. V průběhu času se pro vás takový člověk díky nabývajícím zkušenostem a dovednostem může stát velmi užitečným. A protože se ani v této hře nebudete moci rozčtvrtit, abyste byli na několika místech zároveň, budete vkládat svou důvěru do mužů, kteří pod vámi slouží.

Takticko-strategická hra pro PC - Haegemonia: Legions of Iron, je vyvíjena maďarskou společností Digital Reality, která má na svém štítě také Imperium Galactica I a II. Vydávat ji bude společnost Wanadoo, jež tak hodlá učinit v průběhu listopadu 2002.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.