zavřít

Grom, Imperium Galactica III, F1 Racing Sim. 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Němečtí a francouzští hráči se mohou v brzké době těšit na humorně laděnou RPG adventuru Grom, kterou chystají maníci ze společnosti Rebelmind.

Až na začátku roku příštího se dočkají i anglicky mluvící a další země. Tedy alespoň podle dosavadních plánu vývojářské společnosti CDV. Jak již asi víte z našich předchozích zpráv, bude děj poněkud zmatený. Rámcově se spolu s hlavním hrdinou, Colonelem Gromem, ocitnete v době 2. světové války, avšak budete vysláni do míst velmi vzdálených - do Tibetu. I tak ale budou vašimi nepřáteli němečtí vojáci, kterým se pokusíte vyfouknout před nosem starobylou mýtickou zbraň. Naše galerie od včerejška třímá čtyři nové ukázky toho, co vás ve hře Grom bude čekat.

    


Grom galerie  ||  Imperium Galactica III galerie  ||  F1 Racing Sim. 3 galerie

Poněkud nejasná je budoucnost očekávané vesmírné strategie Imperium Galactica III. I když se v naší galerii nyní objevilo několik dalších přírůstků, není příliš jasné, zda se tato hra vůbec někdy dobere svého dokončení. Pokud to totiž ještě nevíte, vývojářské studio Philos Laboratories utrpělo odliv "mozků", které se v současné době podílejí na tvorbě jiných her, jako např. na námořní strategii Midway. Nikdo zatím nebyl schopen uspokojivě vysvětlit stávající stav věcí a ani ujistit hráčské publikum o tom, že je Imperium Galactica III stále ještě ve vývoji. Náznaky, že něco není v pořádku, jsou patrné již delší dobu. Také skalní příznivci celé série už určitě zaznamenali neustálá odkládání hry. Zajímavé je, že ani právě ti, kteří z Philos odešli a nyní tvoři Midway netuší, co se s IG 3 vlastně děje. Anebo možná ani nechtějí tušit.

Nakonec tu pro vás máme ještě balík nových screenshotů ze závodního simulátoru F1 Racing Simulation 3 od Ubisoftu. Opět se tedy můžete pokochat různými modely formulí i pohledem na kolize vzniklé zběsilou snahou pilota vyhrát.
zdroj: GameStarTTG

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.