Máte námět či připomínku? Napište nám
Gothic II: Night of the Raven v obrazech
zdroj: Archiv
Obrázky

Gothic II: Night of the Raven v obrazech

26. 7. 2003 14:14 | autor: Redakce Games.cz |

Gothic II je podle mnohých hráčů nejlepším RPG posledních let, což sice není tak významné ocenění s přihlédnutím k faktu, že počet nově vydaných titulů z tohoto žánru se dá spočítat na prstech jedné ruky, ale jistou vypovídací hodnotu o kvalitách hry to bezesporu má.

Gothic II: Night of the Raven zdroj: Archiv Proto není žádným překvapením vznik rozšiřujícího datadisku, který se v originále jmenuje Die Nacht des Raben (Night of the Raven, Noc havrana) a o němž jsme vás informovali začátkem prázdnin. Jeho tvůrci z Piranha Bytes včera spustili provizorní verzi oficiálních stránek pro tento přídavek, které jsou zatím jen v němčině, ale díky nim spatřily světlo světa první dva obrázky.

Současně s tím bylo v diskusním fóru upřesněno, že Night of the Raven ve skutečnosti ještě není úplně hotov, jak před pár dny mylně uvedl jeden z autorů na RPGDot, nýbrž nyní teprve probíhá finální testování v JoWoodu. Datadisku se hráči v německy mluvících zemích dočkají začátkem srpna, zatímco my ostatní musíme tajně doufat, že se bude dobře prodávat, aby v budoucnu mohlo padnout rozhodnutí vytvořit i jeho anglickou verzi. To by ostatně mohl být pádný důvod k podpoře vývojářů pořízením originálky Gothic II, která se sice v domácích obchodech neprodává kvůli problémům firmy Dynamic Systems, ale my vám ji přesto nabízíme na Tiscali GameShopu dovezenou ze zahraničí (cena 1359 Kč, skladem bude příští týden). Jedno zhodnocení tohoto RPG přinesl přesně před měsícem David Ducháček ve své recenzi (82%) a příští týden zde ještě publikujeme jakousi druhou stranu mince, kterou napsal Musli ze SCORE po dohrání hry.

zdroj: Tiscali.de, vlastní zpráva

jd

Nejnovější články