zavřít

Glory of the Roman Empire screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O 3D strategii Glory of the Roman Empire jsme psali v lednu a nyní se k ní objevil balík skoro třiceti premiérových obrázků.

Zároveň bylo upřesněno, že nelinární kampaň má čítat 30 misí, umístěných do 11 historicky věrně zpracovaných měst v římském impériu, které budete stavět a obhospodařovat. Na vašich bedrech spočine též vládnutí, vojsko a ekonomická prosperita, mimojiné obchodováním se sousedními zeměmi. Obyvatelé se budou moci stát experty v 50 unikátních profesích, přičemž byste měli zajistit rovnováhu mezi starší a mladší generací, jejíž vzdělání a psychická pohoda sehrají rovněž důležitou roli. Tím vším přispějete k přeměně vesnic na větší rozvinutá města a vybudování fungujícího sociálního státu.


Hru Glory of the Roman Empire připravuje bulharské studio Haemimont Games, které má na kontě RTS Celtic Kings, Druid King a naposledy Rising Kingdoms. O její vydání se postará trojlístek distributorů CDV, Enlight a Ascaron, kteří si pospíší a namísto původně zamýšleného podzimu by k tomu mělo dojít již v červnu 2006.
zdroj: PR, 3DGamers

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.