zavřít

Global Ops ve fázi betatestování

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O hře Global Operations jsme v poslední době psali tolikrát, že psát znova stejné informace nemá cenu.

zdroj: Archiv

Naštěstí se vedle nových obrázků objevily i nové informace, které pramení především z toho, že betaverze hry se v počtu tisíce kusů dostala mezi hráče. První dojmy z betaverze hry, která mimochodem obsahuje pouze dva levely, jsou velmi rozporuplné. Především se zdá, že jde o klon Counter-Strike více, než by bylo zdrávo. Příliš se nelíbí ani design map, což je způsobeno i použitím starší verze enginu LithTech.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Z dalších informací stojí za zmínku to, že se zatím nechystá žádná konverze pro jiné herní platformy, těsně před vydáním hry (počátkem roku 2002) se objeví demo a potvrzeno bylo také to, že hrát sice půjde s boty, ale pouze v režimu offline. Jak se tedy zdá, ani odtud se Counter-Strike nemusí obávat vážné konkurence.
zdroj: Shacknews zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.